Klienti

Miroslav Blaťák

(* 25. května 1982, Gottwaldov) je český profesionální hokejista hrající Kontinentální hokejovou ligu za tým Avangard Omsk. Nastupuje na pozici obránce. Je vysoký 181 centimetrů, váží 77 kilogramů.

Mirolav Blaťák hrál v letech 2001 až 2006 českou ELH za tým HC Hamé Zlín. Od roku 2003 pravidelně nastupuje za českou reprezentaci, s níž se stal mistrem světa na MS 2010 Hráčská historie :Extraliga( HC Zlin) KHL(Salavat Yulaev Ufa,Omsk)

Rosťův komentář:

S Mirkem trénujeme od roku 2012,kde jsem se začal aktivně podílet na letní přípravě Mirka,společně jsme našli optimální cestu v letních měsících,kdy tréninky skládáme dohromady a zaměřujeme se na udržení rychlosti a obratnosti. S nových prvků se podařilo úspěšně do přípravy vnést zapojení fitness doplňků jako jsou balanční podložky,expandéry,lana,plyometrické bedny.

Jakub Sedláček

(* 5. dubna 1990, Zlín) je český profesionální hokejový brankář v současnosti hrající KHL za Dinamo Riga.

Sedláček je odchovancem hokejového klubu ze Zlína, kde se začal výrazněji prosazovat od sezony 2008/2009. Ve svém prvním ročníku si zahrál 28 zápasů, kde odchytal 1617 minut a připsal si 1090 zákroků. Vychytal také 4 čistá konta a stal se nejlepším brankářem základní části s úspěšností 94,29% zákroků. V ročníku 2009/2010 odchytal 44 zápasů, kdy byl na ledě 2588 minut a připsal si 1237 zákroků. V sezoně 2012/2013 vybojoval stříbro v naší extraliza ale již se dále nedohodl s moravským klubem na dalším pokračování smlouvy a upsal se lotyšské Rize, kde od sezony 2013/2014 hájí barvy Dinama Riga(KHL) Reprezentoval českou juniorskou reprezentaci na MS juniorů v roce 2009 a 2010.


Rosťův komentář:

S Jakubem jsem začal stejně jako S Mírou Blaťákem v roce 2012,kdy jsem se začal aktivně zapojovat do přípravy sportovců na našem území po návratu z Německa.Jakub je typickým příkladem cílevědomého sportovce a velkého dříče, naslouchá trenérským radám a osobně je schopen aktivně zasáhnout do přípravy a určitou formou trénink obohatit, s Kubou si hlídáme hlavně dynamické cvičení,protože v pozici brankáře rozhoduje v první řadě dynamický pohyb a odolnost vůči fyzické námaze,částečně proto společně střídáme formy kondičních a odporových tréninků.

Dominik Hrachovina

Dominik Hrachovina

je český hokejový  brankář, hráč účastníka nejvyšší finské soutěže Tappara Tampere. Je odchovancem HC Dukla Jihlava, v minulých letech chytal za mládežnícke týmy Komety Brno a HC Havířov. V sezóně 2010/11 pokračoval v juniorském týmu  Turun Toverit (Toverit Turku), kde následně přestoupil do Tappara Tampere. V roce 2016 se se stal extraligovým mistrem finské nejvyšší soutěže.

Rosťův komentář:

Dominik se stal v létě 2016 členem naší společné tréninkové skupiny, když jsem poprvé měl možnost navštívit v Telčí, kde se připravoval se svým finským trenérem brankářů. Zde jsem  měl jsem možnost se připojit k týdennímu soustředění a připojit  se do Dominikova tréninku, formou  suché přípravy.

Petr Vabroušek

profesionální triatlonista, 11x Mistr ČR v dlouhém triatlonu, 78x top 10 na oficiálních Ironmanech WTC (světový rekord), 15x v řadě profesionální účast na Havaji, 32x vítězství v závodech na tratích Ironmana, 2 x vítěz světového poháru v dlouhém triathlonu 2006 a 2011 . 150x dokončený závod na tratích Ironmana, Vítěz seriálu ultramartonů Horská výzva 2013, Vítěz maratonu v Antarktidě na 42km a 100 km v rekordních

Rosťův komentář:

Když mě v roce 2012 Petr na tréninku oslovil s nabídkou spolupráce a spolupodílení se na jeho kondiční přípravě,tak jsem ani vteřinu neváhal.Sportovec jeho formáte mi následně předával spoustu nových pozznatků a já naoplátku Petrovi mohl pomoci ve spoustě pro něho nových věcech v oblasti fitness.S Petrem se soustředíme hlavně na kompenzační cvičení,cvičení na posílení rovnováhy a koordinace.

Tomáš Holý

Tomáš Holý je český fotbalový brankář, od července 2015 působící v FC Fastav Zlín, kde je na hostování z AC Sparta Praha. S výškou 206 cm je nejvyšším fotbalistou Synot ligy 2015/16.

Rosťův komentář:

Holas jak se Tomášovi říká mě oslovil s nabídkou spolupráce v létě tohoto roku.Forma spolupráce je pro mě zároveň velkou zkouškou, protože připravovat nejvyššího hráče naší fotbalové Synot ligy je pro mě nová šance a příležitost se naučit pracovat i s fotbalovými brankáři. Je to talentovaný hráč a pokusíme se společně najít optimální cestu v jeho sportovním rozvoji.

 

 

Antonín Fantiš

Narozen 15. dubna 1992, Praha. Fotbalový záložník a bývalý mládežnický reprezentant, který je aktuálně hráč klubu FC Fastav Zlín.

Je reprezentantem ČR již od kategorie do 16 let. Byl členem českého týmu na Mistrovství světa hráčů do 20 let 2009 v Egyptě, kde ČR vypadla v osmifinále s Maďarskem na penalty 3:4. S reprezentací do 19 let získal stříbrné medaile na mistrovství Evropy hráčů do 19 let v Rumunsku v roce 2011 po finálové porážce 2:3 po prodloužení se Španělskem. 

Rosťův komentář:

Fanti jak se Tondovi přezdívkou říká nás kontaktoval na doporučení svého spoluhráče a kamaráda Tomáše Holého, kdy dorazil do našeho nově vybudovaného centra. Zde jsme si na začátek nastavili postupné cíle, kdy se snažím Tondu v tréninku posunout díky zapojení nových koordinačních prvků a dále s ním pracovat na posílení hlubokého svalstva mimo jiné se také soustředíme na oblasti kolen, kde se v minulých letech Tonda potýkal s problémy.

V posledních treninkovych jednotkách je již vidět pozvolné zlepšení v oblasti operovaného kolene a věřím, že se Tonda dostane do spravné formy a nebude ho nic omezovat.

Martin Vozdecký

Profesionální hráč ledního hokeje, který působil v soutěžích napříč naší republikou i v klubech našich zahraničních sousedů.

Aktivní kariéra: Hc Vsetín, Hc Martin, Ravensburg, Hk Zvolen, Hc Havířov, Sanok, Trenčín.

Rosťův komentář:

S Martinem spolupracujeme od roku 2013, kdy jsem hráče osobně kontaktoval na doporučení. Stejně jako u ostatních hráčů jsme se společně zaměřili na budování vytrvalosti, rychlostních vlastností a v posledních dvou letech se aktivně věnujeme kompenzačnímu cvičení, abychom předešli rizikům zranění.

Michal Valent

Tento hokejista je odchovancem martinského hokeje, který nakoukl do slovenské reprezentace staršího dorostu do 18 let a odjel na mistrovství světa do Běloruska v roce 2004. Tam si ho všimla pražská Sparta, která s Valentem podepsala smlouvu. V pražském klubu chytal hlavně za juniorský tým s tím, že o rok později si vyzkoušel seniorský hokej za prvoligový klub HC Berounští Medvědi. Téhož roku si zachytal ve slovenské reprezentaci i na mistrovství světa do 20 let v USA. Aktivní Kariéra: Hc Sparta Praha,Hc Havířov,BK Mladá Boleslav,HK Nitra

Rosťův komentář:

S Miškem jsem poprvé přišel do kontaktu na brankářských kempech kanadské brankářské školy GDI,kde jsme si vytvořili přátelký vztah, který trvá dodnes. Válec jak se mu říká je velkým bojovníkem a po přesměřování mých aktivit do Zlína se mi osobně ozval s nabídkou společné spolupráce ,která počala v roce 2015 a je naší premiérovou. Míšovi se snažím pomoci v tréninku zaměřeném se na formy tréninku rozvoje rychlosti,kondice a postřehu. Oba doufáme ,že společná práce přinese tížené ovoce.

Roman Pšurný

Jeden z líhně talentů zlínského hokeje,který se stejně jako Michal Valent připojil do řady našich klientů v roce 2015.

Aktivní kariéra: Zlín, BKMladá Boleslav, Třebíč, Hc Slovan Ústí nad Labem, České Budějovice, Verva Litvínov, Karlovy Vary.

Rosťův komentář:

S Romanem jsme se poznali již z dřívějších let,kdy se Roman připravoval samostatně v mé blízkosti, letošní rok jsme společně našli cestu a na předsézóní přípravu Roman využil mé služby .Věřím,že své poznatky a zkušenosti Romanovi pomůžou a nastartují ho na novou sezónu.

Tomáš Fila

Mistr ČR 2011, 4. místo kadetské mistrovství světa, 2. místo ČP mužů, 4. místo extraliga mužů 2008/2009, 4. místo univerziáda Bělehrad 2009, Aktuální tým: VK Jihostroj České Budějovice.

13. reprezentace
Kadeti, junioři, muži (širší výběr)

Rosťův komentář:

S Bobem jsem začínal v počátcích své kariéry kondičního trenéra, Bob se od roku 2012, 2013 připravoval ve Zlíně pod mým dohledem, zapojovali jsme do tréninku prvky koordinační, dále jsme nezapomínali v tréninku na dynamické provedení různých cviků, které Tomáš využije hlavně ve svém sportu a to je Voleyball.

Filip Háp

Mládežnický hráč ledního hokeje, Psg Zlín.

Náš nejmladší člén našeho týmu se jmenuje Filip Háp. Svým věkem patří mezi ty nejmladší hráče, kteří dochází do našeho tréninkového  centra avšak patří mezi nejdéle docházející sportovce, kteří u nás začínali již v počátcích našeho působení ve Zlíně. Filipovi se snažíme nabídnout veškerý komfort a potřebné zázemí, které ho může posunout mezi hokejové profíky, kdy ho čeká dlouhá cesta a my se budeme snažit Fildovi tuto cestu usnadnit a připravit ho jak jen to bude možné.

CHCI TRÉNOVAT

Vyberte si trénink, vyplňte formulář a přihlašte se k tréninku...

NAŠI TRENÉŘI

Rostislav Košárek
Povede Váš trénink pod profesionálním dohledem.

KONTAKTUJTE NÁS

Neváhejte nás kontaktovat, velice rádi Vám poradíme.
telefon 775 949 033