Off-ice trénink

Individuální hokejový trénink se specializací pro obránce, útočníky a brankáře.

Principem individuálního hokejového tréninku je vést lépe hráče v průběhu sezóny správným směrem formou individuálního tréninku.

Individuální hokejové tréninky od RK training nezasahují do tréninkových plánů klubů. Není naším záměrem na hráče vyvíjet více fyzického zápřahu v průběhu sezóny, tréninky jsou vedeny přímo na daný problém hrače a cíleny k jeho rychlému odstranění.

Hokej je fyzicky náročný sport a je důležité dbát na zdravotní a kompenzační cvičení, Už od nejmladších kategoriíí se objevují zdravotní problémy způsobené špatným držením těla, bolesti zad, třísel a kloubů. Tréninky od RK training jsou na tuto problematiku zaměřené, obzvlášť na zdravotní, kompenzační cvičení. S námi je hráč veden komplexně jak po stránce herních dovedností a cvcičení na suchu,pohybová cvičení,příprava na tréninky na ledě,simulace herních situací a to také vedením mentální přípravy jedince. U individuálního tréninku, kromě zdravotního cvičení také klademe dynamiku pohybu,motorické vlastnosti ale i na práci hole,techniku pohybu v převedení na bruslařský pohyb. Třetím důležitým pilířem je rozvoj psychologie hráče.

CHCI TRÉNOVAT

CHCI TRÉNOVAT

Vyberte si trénink, vyplňte formulář a přihlašte se k tréninku...

NAŠI TRENÉŘI

Rostislav Košárek
Povede Váš trénink pod profesionálním dohledem.

KONTAKTUJTE NÁS

Neváhejte nás kontaktovat, velice rádi Vám poradíme.
telefon 775 949 033